«Իմ քայլը» դաշինքի ռեյտինգային թեկնածուների անունները՝ ըստ ընտրատարածքների

«Իմ քայլը» դաշինքը հրապարակել է ռեյտինգային ընտրակարգով առաջադրված պատգամավորի թեկածուների անունները՝ ըստ ընտրական տարածքների:

Թիվ 1 ընտրատարածք (Երևանի Ավան, Նոր Նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջաններ)

Ասլանյան Հակոբ Արսենի – ՔՊԿ
Ավետիսյան Ալեքսանդր Մելսիկի – ՔՊԿ
Բաթոյան Զարուհի Վալերիանի – ՔՊԿ
Գեւորգյան Գոռ Գեւորգի – անկուսակցական
Զեյնալյան Նարեկ Արտավազդի – ՔՊԿ
Կոնջորյան Հայկ Արսենի – անկուսակցական
Հակոբյան Երջանիկ Մանվելի – ՔՊԿ
Հայրապետյան Մխիթար Իոսիֆի – ՔՊԿ
Հայրապետյան Տաթեւիկ Արմենի – ՔՊԿ
Չիլինգարյան Կարեն Վալադիկի – ՔՊԿ
Պապիկյան Մեսրոպ Թեւոսի – ՔՊԿ
Պողոսյան Քրիստինե Ատոմի – ՔՊԿ
Տիգրանյան Հերիքնազ Սարգսի – անկուսակցական

Թիվ 2 ընտրատարածք (Երևանի Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավթաշեն  վարչական շրջաններ)

Աբրահամյան Գայանե Ասքանազի – անկուսակցական
Ավինյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ
Արշակյան Հակոբ Վրեժի – ՔՊԿ
Բաղդասարյան Նիկոլայ Յուրիի – ՔՊԿ
Բեղլոյան Անուշ Էդվարդի – ՔՊԿ
Դարբինյան Վազգեն Արշավիրի – ՔՊԿ
Հովակիմյան Վահագն Միսակի – ՔՊԿ
Հովհաննիսյան Հովհաննես Վահագնի – ՔՊԿ
Մակունց Լիլիթ Կամոյի – ՔՊԿ
Մկրտչյան Արմեն Պարգեւի – ՔՊԿ
Մկրտչյան Հայկ Համլետի – ՔՊԿ
Նազարյան Լենա Ռաֆայելի – ՔՊԿ
Վարդանյան Վլադիմիր Դավիթի – ՔՊԿ
Քոչարյան Անդրանիկ Գրիգորի – անկուսակցական

Թիվ 3 ընտրատարածք (Երևանի Մալաթիա Սեբաստիա և Շենգավիթ վարչական  շրջաններ)

Գաբրիելյան Սիսակ Արմենի – ՔՊԿ
Գալստյան Մերի Արսենի – անկուսակցական
Գրիգորյան Էրիկ Էմիլի – անկուսակցական
Գրիգորյան Հռիփսիմե Աշոտի – ՔՊԿ
Հակոբյան Հրաչյա Վաչիկի – ՔՊԿ
Համբարձումյան Համբարձում Գագիկի – ՔՊԿ
Հարությունյան Արայիկ Էդուարդի – ՔՊԿ
Հովհաննիսյան Արթուր Ղարիբի – ՔՊԿ
Հովհաննիսյան Հայկ Գառնիկի – ՔՊԿ
Ղազարյան Սոնա Արայի – ՔՊԿ
Մաթեւոսյան Զարուհի Գեղամի – ՔՊԿ
Միրզոյան Արարատ Սամվելի – ՔՊԿ
Պապոյան Գեւորգ Հարությունի – ՔՊԿ
Ռուբինյան Ռուբեն Կարապետի – ՔՊԿ
Ցիրունյան Հայկ Զարմիկի – ՔՊԿ

Թիվ 4 ընտրատարածք (Երևանի Կենտրոն, Նորք Մարաշ, Էրեբունի, Նուբարաշեն վարչական շրջաններ)

Աթաբեկյան Վարդան Նելսոնի – ՔՊԿ
Աղաջանյան Էդուարդ Արթուրի – ՔՊԿ
Բադալյան Լուսինե Խաչիկի – ՔՊԿ
Գրիգորյան Վահագն Ռոբերտի – ՔՊԿ
Թորոսյան Արսեն Գեւորգ – ՔՊԿ
Խաչատրյան (Թուխիկյան) Նարինե Լեւոնի – անկուսակցական
Սանասարյան Դավիթ Տարոնի – ՔՊԿ
Սիմիդյան Հակոբ Կարապետի – ՔՊԿ
Սիմոնյան Ալեն Ռոբերտի – ՔՊԿ
Վարդանյան Ծովինար Գեւորգի – ՔՊԿ
Փամբուխչյան Արմեն Սոկրատի – ՔՊԿ

Թիվ 5 ընտրական տարածք (Արարատի մարզ)

Աղազարյան Հովիկ Հովսեփի – ՔՊԿ
Ավետիսյան Սոս Վահեի – ՔՊԿ
Ատոմյան Սերգեյ Սամվելի – անկուսակցական
Գասպարյան Տաթեւիկ Մաթեւոսի – անկուսակցական
Թեւոնյան Սեւակ Ռազմիկի – անկուսակցական
Կարապետյան Մարիա Էվրադի – ՔՊԿ
Հակոբյան Նշան Գալուստի – ՔՊԿ
Միրզախանյան Լիլիթ Յուրիի – անկուսակցական
Մուրադյան Ռոման Գագիկի – անկուսակցական
Պարսիլյան Տիգրան Սերյոժայի – ՔՊԿ
Սարգսյան Գարիկ Մնացականի – ՔՊԿ

Թիվ 6 ընտրական տարածք (Արմավիրի մարզ)

Առաքելյան Մնացական Արազի – անկուսակցական
Գրբոյան Սիրան Վազգենի – անկուսակցական
Գրիգորյան Կարեն Ժիրայի – ՔՊԿ
Գրիգորյան Մարիամ Մանվելի – ՔՊԿ
Ենգիբարյան Վիկտոր Լեւոնի – անկուսակցական
Ղազարյան Թագուհի Արարատի – ՔՊԿ
Մանավազյան Արուսյակ Լեւոնի – ՔՊԿ
Մեխակյան Արգիշտի Մեխակի – անկուսակցական
Միրզոյան Առաքել Օգսենի – անկուսակցական
Մկրտչյան Նարեկ Արշակի – ՔՊԿ
Պետրոսյան Արսեն Հովհաննեսի – ՔՊԿ
Սարգսյան Սիրաք Սամվելի – ՔՊԿ
Տոնոյան Ռազմիկ Թաթուլի – ՔՊԿ
Օհանջանյան Էմին Ռուբենի – ՔՊԿ

Թիվ 7 ընտրատարածք (Արագածոտնի մարզ)

Ասատրյան Մաթևոս Գոռի – ՔՊԿ
Գեւորգյան Դավիթ Հովիկի – ՔՊԿ
Ղազարյան Արմենուհի Նշանի – ՔՊԿ
Մալխասյան Անդրանիկ Մյասնիկի – անկուսակցական
Մովսիսյան Սերգեյ Լեւիկի – ՔՊԿ
Նազարյան Արսեն Գարեգինի – ՔՊԿ
Սարգսյան Անահիտ Սարգսի – ՔՊԿ

Թիվ 8 ընտրատարածք (Գեղարքունիքի մարզ)

Գրիգորյան Նարեկ Հարազատի – ՔՊԿ
Թարվերդյան Արամ Էդուրադի – ՔՊԿ
Թովմասյան Թագուհի Մանուելի – ՔՊԿ
Կարապետյան Աննա Սամվելի – ՔՊԿ
Կարապետյան Վարազդատ Ազատի – անկուսակցական
Ղազարյան Ալխաս Աղաբեկի – անկուսակցական
Սանոսյան Գնել Հենզելի – ՔՊԿ
Սարգսյան Կարեն Վահանի – ՔՊԿ
Սարգսյան Հայկ Զարեհի – ՔՊԿ

Թիվ 9 ընտրատարածք (Լոռու մարզ)

Ավետիսյան Արմեն Նիկոլայի – անկուսակցական
Առաքելյան Սամվել Սուրենի – անկուսակցական
Դանիելյան Վահե Սերյանի – ՔՊԿ
Դավոյան Արփինե Հրահատի – ՔՊԿ
Խաչատրյան Արամ Մայիսի – ՔՊԿ
Ղուկասյան Անդրեյ Սերժիկի – ՔՊԿ
Մելիքյան Արմինե Ռազմիկի – անկուսակցական
Մկրտչյան Արեն Միքայելի – ՔՊԿ
Պապիկյան Սուրեն Ռաֆիկի – ՔՊԿ
Պառավյան Լուսինե Հովիկի – անկուսակցական
Պետրոսյան Արտաշես Պետրոսի – անկուսակցական
Սարգսյան Վահան Վրույրի – ՔՊԿ
Ուլիխանյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ
Օհանյան Վանիկ Սիրակի – անկուսակցական

Թիվ 10 ընտրատարածք (Կոտայքի մարզ)

Աբգարյան Գեւորգ Գուրգենի – ՔՊԿ
Բոշյան Արման Արամի – ՔՊԿ
Հակոբյան Վաղարշակ Սոսի – ՔՊԿ
Հովհաննիսյան Վահե Սահակի – Առաքելություն կուսակցություն
Մամիկոնյան Գոհար Սամվելի – ՔՊԿ
Միքայելյան Սասուն Մեխակի – ՔՊԿ
Պետրոսյան Ռոմանոս Վանիչկայի – ՔՊԿ
Ստեփանյան Լիլիթ Սասունի – ՔՊԿ

Թիվ 11 ընտրատարածք (Շիրակի մարզ)

Առուշանյան Դավիթ Վոլոդիայի – ՔՊԿ
Բաղդասարյան Նազելի Հրաչի – անկուսակցական
Գինեցյան Էլզա Հովսեփի – ՔՊԿ
Հարությունյան Հովհաննես Ավետիքի – ՔՊԿ
Հովսեփյան Սոֆիա Ազատի – ՔՊԿ
Մելիքջանյան Արա Ռոմիկի – ՔՊԿ
Մխչյան Կարապետ Մանուկի – ՔՊԿ
Պալյան Էմմա Նորայրի – ՔՊԿ
Պետրոսյան Սարգիս Ռաֆիկի – ՔՊԿ
Պետրոսյան Տիգրան Գուրգենի – անկուսակցական
Սարիբեկյան Նիկոլայ Ռուբիկի – ՔՊԿ
Սարուխանյան Կարեն Հակոբի – ՔՊԿ
Սեխլեյան Դավիթ Ժիրբերդի – անկուսակցական
Վարդապետյան Արմեն Սուրենի – անկուսակցական
Ցոլակյան Ֆելիքս Խոստեղի – անկուսակցական

Թիվ 12 ընտրատարածք (Սյունիքի և Վայոց Ձորի մարզեր)

Բաբայան Նարեկ Վարուժանի – ՔՊԿ
Գրիգորյան Աննա Արամի – անկուսակցական
Խաչատրյան Արմեն Էդմոնդի – ՔՊԿ
Ծատրյան Մարիամ Ալիկի – անկուսակցական
Կանդազյան Կարեն Ստյոպայի – ՔՊԿ
Կարապետյան Տիգրան Գոռի – անկուսակցական
Համբարձումյան Կարեն Հովհաննեսի – անկուսակցական
Ղազարյան Մարինա Կամոյի – ՔՊԿ
Ղահրամանյան Նարեկ Սամվելի – ՔՊԿ
Սարգսյան Տրդատ Նորիկի – ՔՊԿ

Թիվ 13 ընտրատարածք (Տավուշի մարզ)

Անտոնյան Լուսինե Ռուսլանի – անկուսակցական
Անտոնյան Հերմինե Սամվելի – ՔՊԿ
Բեգլարյան Հայկանուշ Խորենի – ՔՊԿ
Ղալումյան Վահե Վոլոդիայի – ՔՊԿ
Ճաղարյան Էդգար Աշոտի – անկուսակցական
Չոբանյան Հայկ Հարությունի – անկուսակցական
Փաշինյան Սիփան Արտակի – ՔՊԿ